Jesteś tutaj:Sport Oldboye Lecha Poznań rozegrają mecz z Pelikanem Niechanowo
poniedziałek, 08 sierpnia 2022 09:09

Oldboye Lecha Poznań rozegrają mecz z Pelikanem Niechanowo

  mn
Oldboye Lecha Poznań rozegrają mecz z Pelikanem Niechanowo zdjęcie nadesłane

Szykuje się nie lada gratka dla fanów Lecha Poznań. Już 16 sierpnia do Niechanowa przyjadą piłkarze klubu ze Stolicy Wielkopolski po to aby zmierzyć się z Oldboyami Pelikana Niechanowo w ramach Okręgowego Pucharu Polski.

Na niechanowskie Planty przyjadą Oldboye KKS Lech Poznań, a składzie tego zespołu do tej pory grali reprezentanci Polski i zdobywcy tytułów chociażby króla strzelców extraklasy. Wśród graczy Poznańskich Oldboyów wystarczy wymienić takich graczy jak Tyrajski, Araszkiewicz, Bosacki, Reiss, Drajer, Najtkowski, Dembiński, Suchomski, Mizgalski, Kikut, Ślusarki, Przysiuda.

Będzie to nie lada atrakcja dla łowców autografów, a także dla wszystkich tych, którzy kiedyś oglądali wymienionych wyżej piłkarzy w telewizji a przy okazji meczu w Niechanowie będą mogli spotkać się na żywo ze swoimi idolami. Mecz zostanie rozegrany 16.08.2022 o godzinie 18:00 na Plantach w Niechanowie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane