Jesteś tutaj:Sport Zawody konne w skokach przez przeszkody na Placu św. Wojciecha
czwartek, 04 sierpnia 2022 11:18

Zawody konne w skokach przez przeszkody na Placu św. Wojciecha

  mn

UKS "Master" Gniezno zaprasza do oglądania zawodów konnych w skokach przez przeszkody, które odbędą się w najbliższą sobotę.

Zmagania koniarzy odbędą się 6 sierpnia na Placu św. Wojciecha od godziny 10. W ramach zawodów przewidziano 5 konkursów, skierowanych do uczestników, którzy będą musieli podołać ich założeniom. Mając na uwadze poprzednie edycje tego wydarzenia, miłośnicy jazdy konnej oraz sportu jako takiego, mogą liczyć na ciekawe widowisko. 

Wstęp na zawody jest otwarty. Widzowie są proszeni o przestrzeganie zasad obowiązujących podczas zmagań, które odbywać się będą w centralnej części placu. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane