Jesteś tutaj:Sport Darmowa joga w Latarni na Wenei
wtorek, 05 lipca 2022 11:08

Darmowa joga w Latarni na Wenei

  mn

Latarnia na Wenei – plenerowy dom kultury przy jeziorze Jelonek, zaprasza na darmowe zajęcia z jogi, które odbywają się w okresie letnim dwa razy w miesiącu.

Prowadzi je Agnieszka Bąkowska i trwają ponad godzinę, podczas której zrelaksujesz się, podszkolisz swojego „psa z głową w dół” i rozciągniesz swoje ciało. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób zaawansowanych, jak i takich, które nigdy nie miały okazji spróbować jogi, a chcą zacząć przygodę z tą dyscypliną. Jeśli więc przejmujesz się, że nie jesteś wystarczająco przygotowana / przygotowany – przyjdź i sam się przekonaj, że to zajęcia naprawdę dla wszystkich! W lipcu joga odbywa się 5 oraz 19 o godz. 18.00 i obowiązują zapisy! Wystarczy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze zgłoszeniem. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu "Biennale na Wenecji".Projekt "Biennale na Wenecji" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Kultura - Interwencje. Edycja 2022" oraz z budżetu Miasta Gniezna.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane