Jesteś tutaj:Sport W czwartek drugie podejście do meczu z ROW Rybnik
czwartek, 23 czerwca 2022 07:49

W czwartek drugie podejście do meczu z ROW Rybnik

  mn

W czwartek 23 czerwca drugie podejście do meczu AFORTI Start Gniezno – ROW Rybnik. Pierwszy wyścig spotkania zaplanowany został na godzinę 19:00. Awizowane składy pozostają identyczne względem pierwszego terminu, kiedy to nie udało się rozegrać pojedynku ze względu na opady deszczu.

Awizowane składy:
ROW Rybnik:
1. Krystian Pieszczek
2. Grzegorz Zengota
3. Nicolai Klindt
4. Patryk Wojdyło (U24)
5. Andreas Lyager
6. Paweł Trześniewski
7. Kacper Tkocz
8. Lech Chlebowski

AFORTI Start Gniezno:
9. Antonio Lindback
10. Ernest Koza
11.
12. Szymon Szlauderbach (U24)
13. Oskar Fajfer
14. Marcel Studziński
15. Mikołaj Czapla

Wiemy już, że w zestawieniu czerwono-czarnych pod numerem 11 wystąpi Duńczyk Peter Kildemand, dla którego czwartkowy występ będzie pierwszym występem po kontuzji, jakiej nabawił się podczas ligowego spotkania w Gdańsku. Zastąpi on swojego rodaka Michaela Jepsena Jensena. Pod numerem 16 menadżer Tomasz Fajfer będzie miał do dyspozycji Szweda Philipa Hellstroem-Baengsa.

Pierwszy wyścig spotkania w czwartek o godzinie 19:00. Bramy dla kibiców otwarte zostaną o 18:00. Sprzedaż biletów prowadzi sklep odzieżowy MANEKIN, ul. Dąbrówki 23/1. Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na stronie http://bilety.startgniezno.com. Kasa na stadionie czynna będzie od godziny 14:00!

Ceny biletów:
– trybuna 70 zł
– normalny 50 zł
– ulgowy 40 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)

Dzieci do lat 3 – wstęp wolny!

1 komentarz

  • Link do komentarza kibolo czwartek, 23 czerwca 2022 10:36 napisane przez kibolo

    4 osoby,rodzice z dziećmi,200 zeta.Warto patrzyć na jeżdżących w poprzek toru?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane