Jesteś tutaj:Sport W poniedziałek mecz z Cellfast Wilki Krosno
sobota, 21 maja 2022 12:18

W poniedziałek mecz z Cellfast Wilki Krosno

  mn

W najbliższy poniedziałek kolejne ligowe spotkanie w Gnieźnie. Tym razem na własnym torze żużlowcy Aforti Start Gniezno podejmą drużynę Cellfast Wilki Krosno.

Menadżerowie obu ekip przedstawili awizowane składy - obie zespoły przystąpią w możliwie najsilniejszych zestawieniach. Pierwszy wyścig zaplanowany został na godzinę 18:00.

Podrażnione ostatnimi wydarzeniami "Wilki" z Krosna uważane są za jednego z faworytów rozgrywek eWinner 1. Ligi. Obecnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli - mają w swoim dorobku 6 punktów i zapewne zrobią wszystko, aby spotkaniem w Gnieźnie zrehabilitować się za porażkę na własnym owalu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

Sztab szkoleniowy Cellfast Wilki awizował przyjazd do Grodu Lecha w następującym zestawieniu:
1. Tobiasz Musielak
2. Mateusz Szczepaniak
3. Vaclav Milik
4. Rafał Karczmarz (U24)
5. Andrzej Lebiediew
6. Krzysztof Sadurski
7. Franciszek Karczewski

Żużlowcy AFORTI Start Gniezno w minioną niedzielę pokonali na własnym torze zespół Trans MF Landshut Devils. Menadżer gnieźnian, Błażej Skrzeszewski, zdecydował się na identyczne zestawienie - w składzie czerwono-czarnych nadal brakuje Oskara Fajfera, który przechodzi rehabilitację po kontuzji obojczyka.

9. Ernest Koza
10. Szymon Szlauderbach (U24)
11. Antonio Lindback
12. Zbigniew Suchecki
13. Michael Jepsen Jensen
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane