Jesteś tutaj:Sport Hit przy Parkowej już w niedzielę
piątek, 13 maja 2022 07:58

Hit przy Parkowej już w niedzielę

  mn

Niedziela przyniesie kolejne speedrowerowe emocje. O godzinie 16:00 rozpocznie się prawdziwy hit – mecz, którego absolutnie nie można przegapić!

Pojedynek Aseko Orła Gniezno z TSŻ Toruń zapowiada się pasjonująco. To bez wątpienia gwarancja dużych emocji i niezapomnianych wrażeń. Do tej pory te dwie ekipy wygrywały mecz za meczem. Kto straci pierwsze punkty? Tego dowiemy się już w niedzielę. Początek spotkania w ramach IV kolejki CS Superligi o godz. 16:00.

Dwie godziny wcześniej rozpocznie się natomiast starcie gnieźnieńsko-toruńskie w ramach Młodej CS Superligi. Oczywiście już teraz serdecznie zapraszamy również na to spotkanie!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane