Jesteś tutaj:Sport Oskar Fajfer w StartTV
poniedziałek, 17 stycznia 2022 07:56

Oskar Fajfer w StartTV

  mn

Swoją premierę miał nowy cykl materiałów klubowej telewizji StartTV. "Tajemniczy wywiad" to program w którym odsłaniamy nieco inną twarz żużlowców Aforti Start Gniezno.

22 pytania związane nie tylko z czarnym sportem i ciekawe odpowiedzi czerwono-czarnych. Materiał ukazywać będzie się cyklicznie - w każdy czwartek oraz poniedziałek o stałej porze (20.15). 

Gościem pierwszego odcinka kapitan Aforti Start Gniezno - Oskar Fajfer. Zapraszamy do obejrzenia materiału, który dostępny jest na czerwono-czarnym kanale YouTube (link poniżej) oraz profilu Facebook.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022