Jesteś tutaj:Sport Wyróżniono najlepszych sportowców z Gniezna
piątek, 14 stycznia 2022 21:03

Wyróżniono najlepszych sportowców z Gniezna

 
Wyróżniono najlepszych sportowców z Gniezna zdjęcie nadesłane

Po raz siedemnasty odbyła się gala, podczas której dokonano wręczenia nagród dla najlepszych zawodników, zespołów, trenerów i działaczy sportowych z terenu Gniezna. 

Wydarzenie odbyło się w piątkowy wieczór w Hali Sportowej im. M. Łopatki w Gnieźnie. Prezydent Tomasz Budasz powitał wszystkich zgromadzonych, a następnie rozpoczęto od razu przyznawanie nagród, które zostały rozdysponowane wśród różnych kategorii przez kapitułę składającą się z gnieźnieńskich dziennikarzy.

Drużyną Roku 2021 został speedrowerowy KS Orzeł Gniezno. Tytułem Trenera Roku 2021 uhonorowano Dariusza Szarzyńskiego z KS Husarz Gniezno. Działaczem Roku 2021 został duet Arkadiusz Koronka oraz Przemysław Błachowiak z Miejskiego Klubu Sportowego Piłki Ręcznej. Za Odkrycie Roku 2021 uznano Antoniego Przybylskiego z Akademii Sportu Jakuba Czaprowicza. Imprezą Roku 2021 uznano Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie, które odbyły się w sierpniu w Gnieźnie.

Sportowcem Roku 2021 został Paweł Kozłowski z KS Orzeł Gniezno. Kolejne miejsca przypadły następującym zawodniczkom i zawodnikom:
2. Oskar Fajfer - GTM Start
3. Dariusz Dobrzycki - MKK Gniezno
4. Aleksandra Politowicz - AKT Samuraj Gniezno
5. Magdalena Nurska - MKS PR
6. Milena Kaczmarek - MKS PR
7. Gracjan Jarzyński - UKH Start 1954
8. Maciej Wejerowski - UKH Start 1954
9. Dawid Kasprzyk - KS 
10. Jakub Hoffman - MKS Mieszko

Tytuł Super Orła Gnieźnieńskiego Sportu otrzymał Piotr Brenk - nagrodę w jego imieniu odebrał syn Wojciech. Podczas wydarzenia wszystkim zgromadzonym w hali przygrywała Akustyczna Radiostacja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane