Jesteś tutaj:Sport GOSiR zaprasza na zimowe półkolonie na sportowo
poniedziałek, 06 grudnia 2021 08:10

GOSiR zaprasza na zimowe półkolonie na sportowo

  mnopr

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchomił zapisy na zimowe półkolonie na "sportowo”, które odbędą się w styczniu 2022 roku.

Opiekę nad dziećmi sprawować będzie doświadczona i przeszkolona kadra wychowawców.  Zasady udziału w zajęciach, w tym liczebność dzieci w grupach oraz procedury reżimu sanitarnego obowiązujące w placówce wypoczynku podczas realizacji zajęć sportowych i rekreacyjnych, świetlicowych, spacerów i podczas spożywania posiłków, dostosowane będą do aktualnych rekomendacji Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

GOSiR planuje zorganizować łącznie 2 turnusy półkolonijne. Pierwszy zaplanowany został w terminie od 17 do 21 stycznia 2022 r., a drugi od 24 do 28 stycznia br.

Półkolonie adresowane są do dzieci w wieku 7 -14 lat . Półkoloniści podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe 7-9 lat oraz 10-14 lat.  Proponowana cena turnusu to 299 złotych.

Zajęcia planowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 15.00 na terenie kompleksu rekreacyjno-sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Korzystanie z innych obiektów sportowych, w tym terenowych lub należących do innego niż GOSiR zarządcy uzależnione będzie od zakresu obostrzeń sanitarnych. Każdego dnia dzieci otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad) serwowane przez restaurację hotelu Lech.

Uczestnicy półkolonii każdego dnia przynoszą stroje kąpielowe oraz stroje sportowe, gdyż codziennie przewidziane są zabawy na basenie oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe, a w ostatnim dniu spartakiada półkolonisty. Wszelkie informacje dotyczące półkolonii, w tym program, zasady uczestnictwa i reżimu sanitarnego, regulaminy, zgody i karty uczestnika publikowane będą na stronie www.basengniezno.pl w zakładce półkolonie.

Prosimy także o bieżące śledzenie aktualności na naszej stronie www.gosir.gniezno.pl, oraz  na facebooku. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o bieżący kontakt z kierownikiem półkolonii pod nr telefonu kom. 606 994 124. Zapisy przyjmują pracownicy szatni basenowej w godzinach otwarcia pływalni, pod nr tel. 660-348-114 lub 61424-86-04.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane