Jesteś tutaj:Sport Oskar Fajfer pozostaje na kolejny sezon w Gnieźnie
sobota, 18 września 2021 16:11

Oskar Fajfer pozostaje na kolejny sezon w Gnieźnie

  GTM Start
Oskar Fajfer pozostaje na kolejny sezon w Gnieźnie zdjęcie nadesłane / fot. Ola Gandurska

Pierwszy zawodnik z kadry AFORTI Start Gniezno 2021 zadeklarował pozostanie w czerwono-czarnych barwach na kolejny sezon.

Działacze budowę drużyny, co w pełni zrozumiałe, rozpoczęli od jej lidera - Oskara Fajfera. „Plany związane z kształtem zespołu na rok 2022 w Gnieźnie przedstawiają się ciekawie, a ja ze swojej strony bardzo chciałbym pomóc w osiągnięciu dobrego rezultatu.“ – przyznaje kapitan drużyny z Pierwszej Stolicy.

Tegoroczne rozgrywki w eWinner 1. Lidze nie były udane dla czerwono-czarnych. Zespół AFORTI Start Gniezno sklasyfikowany został na siódmej pozycji. „To wynik, który oczywiście nikogo nie satysfakcjonuje i z którego musimy wyciągnąć wnioski.“ – przyznaje Radosław Majewski, dyrektor GTM Start Gniezno. „Naszym głównym celem było zatrzymanie Oskara Fajfera. Patrząc na jego wyniki i profesjonalne podejście do uprawiania sportu nikt w Gnieźnie nie wyobraża sobie innego modelu drużyny jak ten, który zakłada budowanie zespołu wokół właśnie Oskara.“ – mówi R.Majewski.

Zadowolenia z faktu pozostania O.Fajfera nie kryje także dotychczasowy menadżer drużyny, Rafael Wojciechowski. „Rozmowy były konkretne i szybko udało nam się ustalić szczegóły umowy.“ – mówi. „Dzięki zaangażowaniu naszych sponsorów możemy stworzyć Oskarowi odpowiednie warunki do jazdy w Gnieźnie. Wierzę, że będzie silnym punktem drużyny, podobnie jak to miało miejsce do tej pory.“ – dodaje R.Wojciechowski.

„Cieszę się, że szybko osiągnęliśmy porozumienie z działaczami Startu, mamy spójne spojrzenie na najbliższą przyszłość.“ – mówi Oskar Fajfer. „Mam nadzieję i bardzo liczę na dalszą owocną współpracę z moimi sponsorami, którym już teraz dziękuję za pomoc w tym roku!“ – dodaje na zakończenie dwunasty zawodnik eWinner 1. Ligi.

Porozumienie z kapitanem AFORTI Startu to początek budowy zespołu na przyszły sezon. „Rozmawiamy także z pozostałymi zawodnikami z tegorocznego składu. Mamy również pomysł na sztab szkoleniowy i muszę przyznać, że to co przedstawiliśmy Oskarowi spotkało się z jego zainteresowaniem. Na dziś nie chciałbym jednak mówić o szczegółach.“ – przekazuje dyrektor GTM Start Gniezno, Radosław Majewski. „Pracujemy intensywnie, poszerzamy także struktury klubowego marketingu. Obecna sytuacja na rynku pokazuje, że budżet na sezon 2022 będzie musiał być większy względem tegorocznego.“ – dodaje.

Kibice nie tylko w Gnieźnie wyczekują nazwisk nowych zawodników w swoich ulubionych klubach „Śledzę wszystkie spekulacje i internetowe dywagacje. Nasi fani muszą uzbroić się w cierpliwość. W tej chwili takich informacji przekazać nie możemy.“ – mówi R.Majewski. „Pierwszy cel zrealizowany. Kolejne mamy ambitne i wspólnie ze sponsorami będziemy chcieli stworzyć taki zespół, który da wiele radości kibicom i z dumą będziemy reprezentować Miasto Gniezno na pierwszoligowych arenach!“ – kończy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane