Jesteś tutaj:Sport Wspólne WOŚPowanie gnieźnieńskich morsów
niedziela, 31 stycznia 2021 12:39

Wspólne WOŚPowanie gnieźnieńskich morsów

 

W niedzielne południe spora grupa gnieźnieńskich morsów skorzystała z uroków panującej zimy, by wspólnie wziąć udział w kolejnej edycji WOŚPowania.

Do kąpieli w wodzie mającej około 1 stopień powyżej zera i przy panującym kilkustopniowym mrozie, miłośników zimnej wody nie trzeba specjalnie zachęcać. Tym bardziej, kiedy cała akcja odbywa się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

W tym roku z uwagi na różne ograniczenia, wydarzenie ograniczyło się jedynie do kąpieli - tradycyjnie w wodzie Jeziora Winiary. Na plaży zgromadziło się jednak sporo widzów, chcących obejrzeć to wydarzenie, a przy okazji wesprzeć orkiestrową puszkę datkiem. 

 

 

 

​\

 

 

 

 

 

 

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Mieszkaniec wtorek, 02 lutego 2021 19:12 napisane przez Mieszkaniec

    Morsuje się dla zdrowia... Jak widać świątecznie jest ich wyjątkowo dużo... Zdjęcie w portalu musi byc.

  • Link do komentarza Kibic poniedziałek, 01 lutego 2021 14:22 napisane przez Kibic

    terenia - oni noszą takie same maseczki jak wódz Kaczyński, to są maseczki niewitki. Brawo dla morsów :))))

  • Link do komentarza terenia niedziela, 31 stycznia 2021 15:53 napisane przez terenia

    a maseczki to gdzie??? ja sie pytam gdzie są słuzby

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane