Jesteś tutaj:Sport Rada Rodziców będzie doradzać zarządowi MKS Mieszko
piątek, 04 grudnia 2020 07:51

Rada Rodziców będzie doradzać zarządowi MKS Mieszko

  mn
Rada Rodziców będzie doradzać zarządowi MKS Mieszko zdjęcie nadesłane

W miniony czwartek oficjalnie do życia została powołana Rada Rodziców działająca przy Zarządzie MKS Mieszko Gniezno.

Rada rodziców reprezentuje wszystkie grupy młodzieżowe i będzie ciałem doradczym dla Zarządu klubu. Celem współpracy jest ukierunkowanie rozwoju tak aby wychowankowie Akademii Mieszko Gniezno stanowili trzon zespołu w latach najbliższych oraz aby najlepsi byli promowani do klubów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rolą Rady Rodziców jest ścisła współpraca na linii Zarząd Klubu – Rodzice. Przewodniczącą została Pani Ewelina Wojciechowska.

Na dzień dzisiejszy w Akademii trenuje prawie 300 zawodników i zawodniczek. Zarząd klubu złożył deklaracje iż regularnie będzie podnosił poziom w Akademii chociażby poprzez inwestowanie w rozwój pionu szkoleniowego. Mimo trwającej pandemii koronawirusa COVID-19 zajęcia w grupach młodzieżowych odbywają się normalnie oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Kontaktować z Radą Rodziców można się drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6 komentarzy

 • Link do komentarza radkosky sobota, 05 grudnia 2020 12:04 napisane przez radkosky

  Rada rodziców się cieszy że będą kimś. Nowy prezio się cieszy że za iluzoryczną przekazaną władzę doradczą rodzicom będzie ich mógł nadal DOIĆ. CYRK...

 • Link do komentarza miecho sobota, 05 grudnia 2020 10:45 napisane przez miecho

  przecież ten gość był w tym starym skompromitowanym zarządzie !!! A teraz jest w nowym zarządzie ??? ktoś może wytłumaczyć ?

 • Link do komentarza Julian sobota, 05 grudnia 2020 00:14 napisane przez Julian

  Super jaja. Kiedy zebranie i konsultacje?

 • Link do komentarza Były zawodnik piątek, 04 grudnia 2020 21:13 napisane przez Były zawodnik

  Ale szopki tam się odstawia .....

 • Link do komentarza s piątek, 04 grudnia 2020 08:52 napisane przez s

  będzie rozliczenie poprzedniego zarzadu czy dla zasady "damy sobie spokoj"?

 • Link do komentarza kibic piątek, 04 grudnia 2020 08:19 napisane przez kibic

  Teraz to już nie wiem co myśleć o tym klubie...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane