Jesteś tutaj:Sport Rowerowe kilometry o stolicę coraz bliżej finiszu
środa, 23 września 2020 15:41

Rowerowe kilometry o stolicę coraz bliżej finiszu

 
Rowerowe kilometry o stolicę coraz bliżej finiszu zdjęcie nadesłane

Z każdym dniem dołączają do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski nowi cykliści. To najlepszy dowód na to, że nigdy nie jest za późno! Do końca rywalizacji pozostało jeszcze siedem dni. 

W minionym tygodniu odbyły się dwa spotkania. Podczas spotkania niedzielnego członkinie i członkowie najlepszych grup oświatowych pokonujących kilometry dla Gniezna odebrali nagrody za osiągnięte wyniki. We wtorek z kolei, cykliści wyrazili swoje opinie co do stojaków rowerowych, których producentem jest jedna z gnieźnieńskich firm. Kto bowiem lepiej niż oni może ocenić takie właśnie produkty?

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w wyzwaniu tego tygodnia, które polega na zaproszeniu do rywalizacji minimum 5 osób i pojawieniu się razem z nimi w trakcie sobotniego spotkania rowerowego (26 września), które rozpocznie się o 16:00 na gnieźnieńskim Rynku.

Spójrzmy na obecne statystyki w ramach konkursu Kręcimy dla Gniezna. Liderką wśród pań jest obecnie pani Barbara z dotychczasowym wynikiem 1538 km, wśród panów pierwsze miejsce zajmuje nadal pan Leszek z wynikiem 3080 km. Rezultatem ponad 43 tys. km dla Gniezna, może pochwalić się najlepsza wśród grup, jaką jest Konkret Gniezno. Co ciekawe, nastąpiła zmiana wśród placówek oświatowych i obecnie najwyższe miejsce zajmuje Przedszkole nr 9, którego członkowie pokonali od 1 września ponad 5 tys. km. Gratulujemy wyników i przypominamy, że do końca rywalizacji pozostał tydzień!

Mamy nadzieję, że mimo zbliżającego się zakończenia rywalizacji, wielu mieszkańców nie rozstanie się z rowerem do jej przyszłorocznej edycji, a zwiąże się z nim na co dzień. Liczymy również na to, że do przyszłego roku będziemy mieli szansę spotykać się chociaż raz w miesiącu na wspólnej rozmowie i przejazdach.  
 

2 komentarzy

  • Link do komentarza long rider środa, 23 września 2020 22:56 napisane przez long rider

    Yyyyyyy , przecież to już druga edycja , więc o co takie halo ??? W ubiegłym roku wszyscy spali ? Bo z nazwisk i grup nie widzę nikogo kto by jeździł w ubiegłym roku . Jak zwykle , Gniezno budzi się ale po czasie , to już było w zeszłym roku !!! ?I była cisza w tym temacie !

  • Link do komentarza Pan Cogito środa, 23 września 2020 20:45 napisane przez Pan Cogito

    Brawo dla Prezydenta Budasza i urzędników miejskich za wprowadzenie tej aktywności do Gniezna. Super sprawa. W dłuższej perspektywie to budowanie nawyków, które przyczynią się do poprawy sytuacji zdrowotnej Gnieźnian.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane