Jesteś tutaj:Sport Mieszko Gniezno odkrywa karty
sobota, 01 sierpnia 2020 07:22

Mieszko Gniezno odkrywa karty

  mnopr

Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami, Mieszko Gniezno skompletował skład na sezon 2020/2021. Klub w tej formule chce stawić czoło sytuacji, w której znalazła się cała liga.

Zespół z Pierwszej Stolicy Polski składać będzie się głównie z młodych graczy, dla których rozgrywanie spotkań na poziomie trzecioligowym będzie nie lada wyzwaniem, ale też doskonałą szansą. Mieszkowcy prowadzeni będą przez duet trenerski Bekas – Urbaniak. Kierownikiem drużyny jest Marek Garjaciak.

Bramkarze: Jakub Woźniak, Łukasz Benedykciński. Obrońcy: Jakub Jandy, Kacper Tomaszczak, Michał Mól, Oliwer Strosin, Dawid Urbaniak, Miłosz Brylewski, Pomocnicy: Łukasz Bogajewski, Filip Fiborek, Hubert Walerjańczyk, Nikodem Szociński, Dominik Wiśniewski, Mikołaj Hajdacz, Mieszko Sawicki, Benjamin Bednarz, Szymon Klimacki. Napastnicy: Jakub Hoffmann, Kacper Zimmer, Krystian Grzeszczak, Nikodem Matuszak.
 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Michal sobota, 01 sierpnia 2020 22:52 napisane przez Michal

    Z szacunkiem ale przy takim składzie to fajerwerków nie będzie. Czarno to widzę. Utrzymanie to raczej nie realne. III liga to nie liga juniorów. Ale wszystko możliwe. Życzę powodzenia.

  • Link do komentarza emil sobota, 01 sierpnia 2020 09:17 napisane przez emil

    Caly Szacunek dla trenerow Pana Marisza i Pana Przemka!A pieniedzy na walke w czolowce lub o awans nie bylo nie ma i nie bedzie bo prezesikowi zabrano najlepsza zabawke akademie i pieniadze!Jak byl mocny zespol to tylko DZIEKI Panu Dawidowi a prezesik zamiast szukac sponsorow to tylko robil wrarzenie po prostu nie czuje pilki i dopuki bedzie prezesikowal to prawdziwej pilki w Gnieznie nie bedzie !Jeszcz raz UZNANIE dla TRENEROW!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane