Jesteś tutaj:Sport Zdecyduj się na metamorfozę sylwetki
środa, 12 sierpnia 2020 12:06

Zdecyduj się na metamorfozę sylwetki

  Artykuł sponsorowany

Brak motywacji do zmiany nawyków żywieniowych czy codziennych ćwiczeń przy jednoczesnym zauważaniu problemów z kondycją? Jest na to sposób.

Czas dojazdu na Termy Maltańskie z Gniezna to około 40 minut. Wystarczą dwie wizyty w tygodniu, aby wypracować sobie nie tylko spektakularną metamorfozę sylwetki, ale również podnieść poziom zdrowia, co w obecnej sytuacji, może się okazać dobrym rozwiązaniem.

Statystyki mówią jasno: 7 na 10 osób, które wymagają hospitalizacji po zakażeniu korona wirusem, to osoby z nadwagą/otyłością. Epidemia otyłości zabija rocznie na świecie kilka milionów osób. Statystyki biją na alarm, dlatego warto zastanowić się, czy aby na pewno nadmiar kilogramów nie przeszkadza nam w życiu?

Firma Lion Group z siedzibą na Termach Maltańskich od roku 2014 odnosi znaczne sukcesy w odchudzaniu. Pracują z ludźmi w każdym wieku (dziećmi zajmuje się pedagog, między innymi były dyrektor Zakładu Poprawczego), seniorami natomiast rehabilitant, który dobiera zestaw ćwiczeń do wieku podopiecznego. Podopieczni trenujący na siłowni są objęci stałą opieką dietetyka.

Firma posiada dowody rzeczowe w postaci filmów, w których relacjonują metamorfozy (o ile zdjęciami można manipulować, o tyle już z relacją video się nie dyskutuje): https://walka-start.pl/video/

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane