Jesteś tutaj:Sport Mariusz Bekas pokieruje Mieszkiem w kolejnym sezonie
czwartek, 04 czerwca 2020 07:56

Mariusz Bekas pokieruje Mieszkiem w kolejnym sezonie

  mnopr
Mariusz Bekas pokieruje Mieszkiem w kolejnym sezonie archiwum redakcji

Klub ze Strumykowej poinformował, że dotychczasowy trener biało-niebieskich pozostanie przy drużynie w kolejnym sezonie.

Mieszko Gniezno rozpoczyna przygotowania do rozgrywek sezonu 2020/2021. Choć jeszcze dokładnie nie wiadomo, jak będą przebiegać zawody, które powinny się rozpocząć za kilka tygodni, to jednak wiele klubów decyduje się na podejmowanie kroków w celu zapewnienia sprawnego "funkcjonowania" drużyn.

Pierwszym ruchem włodarzy klubu z ulicy Strumykowej było przedłużenie umowy z dotychczasowym trenerem Mariuszem Bekasem. Swoją przygodę trenerską w Pierwszej Stolicy rozpoczął w sezonie 09/10, by następnie zasiąść na trenerskiej ławce w sezonach 16/17, 17/18. Przedłużony kontrakt swój bieg zaczął 1 lipca 20019.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane