Jesteś tutaj:Sport Charytatywny mecz dla Damiana
czwartek, 13 lutego 2020 18:02

Charytatywny mecz dla Damiana

 
Charytatywny mecz dla Damiana zdjęcie nadesłane

Już w połowie lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej na rzecz Damiana Julkowskiego.

W niedzielę 16 lutego zapraszamy na mecz charytatywny piłki nożnej pomiędzy drużyną speedrowerową Aseko Orzeł Gniezno a przedstawicielami gnieźnieńskiego sportu z różnych ekip. Przy tej okazji pierwsza z nich przedstawi swój skład na tegoroczne rozgrywki ligowe. W organizację tego wydarzenia włączyło się już kilka klubów sportowych z Pierwszej Stolicy Polski.

W trakcie imprezy zaplanowano atrakcje dla całych rodzin, a także licytacje gadżetów związanych ze sportem (i nie tylko), specjalni goście z Polski oraz możliwość porozmawiania i wzięcia autografów od zawodników. Wszystko to na rzecz Damiana Julkowskiego, który od 14 roku życia jest przykuty do łóżka przez udar rdzenia, który go dotknął. Zebrane środki pomogą mu w leczeniu i rehabilitacji, która może mu polepszyć życie. 

W trakcie imprezy zbiórkę będzie prowadziła Fundacja Szlachetny Bohater, do której Damian należy.

Zapraszamy - 16 lutego (niedziela) do hali sportowej przy SP nr 2 na ul. Łubieńskiego o godzinie 15:00!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane