Jesteś tutaj:Sport Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot
piątek, 10 stycznia 2020 17:02

Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot

  mn
Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot archiwum redakcji

Po ponad miesięcznej przerwie, gnieźnieńscy koszykarze wracają na swój parkiet i zapraszają w najbliższy poniedziałek na halę.

13 stycznia o godzinie 19:30 w hali widowiskowo-sportowej zaplanowany został mecz w ramach 13 kolejki II ligi mężczyzn, gdzie zespół Sklep Polski MKK Gniezno podejmie Trefla II Sopot. Goście zajmują obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli z bilansem 9-3 (5-1 dom i 4-2 wyjazd), a MKK - 7 miejsce z bilansem 6-5 (3-1 dom i 3-4 wyjazd).

Pierwszy mecz pomiędzy zespołami rozegrano 11 października 2019 r. (w ramach drugiej kolejki) w Sopocie i zakończył się on zwycięstwem gospodarzy 97-87 (16:25, 30:25, 26:19, 25:18). Wówczas najskuteczniejszymi zawodnikami w Treflu byli: Daniel Ziółkowski, który zdobył 18 pkt., Błażej Kulikowski - 17 pkt. i Piotr Lis - 16 pkt.

Z kolei po stronie MKK Michał Szydłowski zdobył 20 pkt., Dariusz Dobrzycki - 17 pkt. i Julek Barański - 15 pkt. Gnieźnianie liczą na udany rewanż i kolejne punkty do ligowej tabeli .Dlatego też działacze klubu zachęcają do przyjścia na mecz i wsparcia zespołu gorącym dopingiem. Emocje gwarantowane!

Bilety do nabycia przed meczem w cenie 5 zł. Dzieci i młodzież do 16 roku życia wchodzą za okazaniem legitymacji szkolnej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane