Jesteś tutaj:Sport Ruszyła przedsprzedaż biletów na najbliższe mecze MKS PR URBIS Gniezno
sobota, 04 stycznia 2020 14:58

Ruszyła przedsprzedaż biletów na najbliższe mecze MKS PR URBIS Gniezno

  mn
Ruszyła przedsprzedaż biletów na najbliższe mecze MKS PR URBIS Gniezno archiwum redakcji

Dopiero co rozpoczął się styczeń, a do działaczy MKS PR już docierają pytania od kibiców o możliwość zakupu biletów na nadchodzące spotkania. Przedsprzedaż wejściówek na mecze z drużynami Korona Handball Kielce i Młyny Stoisław Koszalin została zainaugurowana.

Styczniowe pojedynki zapowiadają się bardzo interesująco. Z kielczankami MKS PR zagra 11 stycznia o godzinie 18:00, z kolei drużyna Młyny Stoisław Koszalin przyjedzie do Pierwszej Stolicy Polski 15 stycznia. Początek meczu w ramach 1/8 PGNiG Pucharu Polski zaplanowano na godzinę 19:00.

Wszystkim kibicom umożliwiono wcześniejszy zakup biletów na te spotkania. Wejściówki są dostępne w firmie Kompleks. Pośrednictwo ubezpieczeniowe przy ulicy Moniuszki 3/104 (parter). Czynne w dni powszednie w godzinach 10:00-18:00 i w sobotę – 10:00-14:00.

Ceny biletów:
Normalny – 10 PLN
Ulgowy – 5 PLN (do 18 lat, seniorzy – osoby powyżej 65. roku życia)
Rodzinny  – rodzice + dzieci – 20 PLN
Niepełnosprawni – GRATIS
Dzieci do 7. roku życia – GRATIS

1 komentarz

  • Link do komentarza Wiliamp poniedziałek, 06 stycznia 2020 17:23 napisane przez Wiliamp

    Emeryci niech mają ulgowe A nie tylko 65+..moja żona jest emerytka ma 61 i płaci 10 zł.. trochę wstyd MKS..wystarczy poprawić ..a oszukiwać nie chcę..dajcie wejście za 5 zł na podstawie legitymacji emeryta..nikt nie zubożeje ..przez taką politykę część starszych ludzi porostu nie przychodzi kibicować..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane