Jesteś tutaj:Sport Gala Sportu Akademii Piłkarskiej Niechanowo
poniedziałek, 23 grudnia 2019 08:06

Gala Sportu Akademii Piłkarskiej Niechanowo

 
Gala Sportu Akademii Piłkarskiej Niechanowo zdjęcie nadesłane

W miniony piątek w niechanowskim ośrodku kultury odbyła się mała uroczystość podsumowująca dotychczasową pracę miejscowej akademii piłkarskiej.

Zbliżający się koniec roku to dobry czas na dokonanie całorocznych podsumowań, ale także na spotkanie w celu wspólnego czasu spędzonego w świątecznej atmosferze. Tak też było 20 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie, gdzie odbyła się Gala Sportu Akademii Piłkarskiej Niechanowo, na której pojawili się przedstawiciele organizacji, zaproszeni goście, a przede wszystkim młodzi adepci.

Wójt gminy Szymon Robaszkiewicz podziękował za działalność APN, a jej przedstawiciele za współpracę, jaka trwa od dziewięciu miesięcy, przy okazji wręczając okolicznościową statuetkę i szalik klubowy..Podobnież podziękowano również i tym osobom lub firmom, które wspierają działalność akademii na różnych płaszczyznach. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane