Jesteś tutaj:Sport W sportowym stylu zebrali pieniądze na rzecz dzieci
poniedziałek, 09 grudnia 2019 09:02

W sportowym stylu zebrali pieniądze na rzecz dzieci

 
W sportowym stylu zebrali pieniądze na rzecz dzieci fot. Rafał Wichniewicz

12,5 tysiąca złotych udało się zebrać organizatorom Mikołajkowego Meczu Charytatywnego, który odbył się w niedzielne południe w hali sportowej SP nr 2.

8 grudnia spora grupa gnieźnian pojawiła się w hali przy ul. Łubieńskiego, by tam dopingować zawodników dwóch drużyn, które w szczytnym celu stanęły naprzeciwko siebie. Reprezentacja Spółdzielców oraz Szczypiorniaka zmierzyła się ze sobą na płycie w meczu piłki nożnej, by w ten sposób wesprzeć zbiórkę pieniędzy na rzecz stowarzyszenia Wielki Mały Uśmiech, które prowadzi świetlicę środowiskową. Spotkanie momentami było bardzo zacięte, a żaden z przeciwników nie zamierzał tak łatwo i honorowo odpuszczać - ostatecznie mecz zakończył się wygraną Spółdzielców z wynikiem 9:7. 

W międzyczasie dla licznie zgromadzonych na widowni przygotowano występy oraz konkursy, a przez cały czas prowadzono zbiórkę pieniędzy. Podczas całej imprezy udało się zebrać kwotę 12 586,21 złotych, które wesprą działalność organizacji. Dziewiąta odsłona inicjatywy już w przyszłym roku

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane