Jesteś tutaj:Sport MKS Mieszko opuszcza Dawid Frąckowiak
piątek, 06 grudnia 2019 19:54

MKS Mieszko opuszcza Dawid Frąckowiak

 
MKS Mieszko opuszcza Dawid Frąckowiak archwium redakcji

Klub z ul. Strumykowej opuścił jego dyrektor ds. sportowych, który pół roku temu do niego powrócił po kilkumiesięcznej nieobecności. O sprawie poinformował zarząd.

W piątkowy wieczór 6 grudnia MKS Mieszko Gniezno poinformował na swojej stronie społecznościowej, że Dawid Frąckowiak opuścił klub na drodze porozumienia. Pełniący obowiązki dyrektora do spraw sportowych związany był z klubem od czerwca br. Wówczas powrócił po około półrocznej nieobecności.

- Zarząd Klubu jest po wielu rozmowach z piłkarzami i znakomita większość zadeklarowała chęć dalszej gry dla klubu z Pierwszej Stolicy Polski. Razem pracujemy aby osiągnąć możliwie najlepszy wynik - poinformowali przedstawiciele klubu. Dodajmy iż jeszcze w tym tygodniu zarząd MKS Mieszko wydał oświadczenie, z którego wynika iż klub znajduje się w sytuacji wymagającej "optymalizacji budżetu" oraz "redukcji kosztów".

4 komentarzy

 • Link do komentarza prosty chłop sobota, 07 grudnia 2019 11:32 napisane przez prosty chłop

  W zeszłym roku wierzyłem, że zaczyna się dziać dobrze, że połączenie klubów, transparentność, rywalizacja na poziomie sportowym, to coś, czego klubowi brakowało przez ostatnie 20 lat. Teraz wiem, że to hucpa i to nie w wykonaniu prezesa, ale prezydenta. Bo żużel dostaje 3/4 pieniędzy na sport, a reszta to ochłapy dla innych klubów, w tym dla mieszka. Tak się nie da budować drużyny.

 • Link do komentarza P sobota, 07 grudnia 2019 08:21 napisane przez P

  W końcu bako poszedł i niech już nie wraca

 • Link do komentarza Janek sobota, 07 grudnia 2019 06:07 napisane przez Janek

  Takie pojęcie o piłce ma prezes klubu i to dopiero początek tych zmian.
  Żeby zarządzać klubem piłkarskim nie wystarczy być prezesem z nadania prezydenta. Wymagana jest wiedza i doświadczenie a nie nominacje polityczne i koleżeńskie układy. Nie wystarczy wiedzieć że jest okrągła, trzeba tym żyć, wychować się w tym środowisku i rozmawiać z piłkarzami od najmłodszego do seniora. Ale jak się nie grało w piłkę nożną i nie zna atmosfery to co można się spodziewać, wystarczy przejrzeć składy drużyn młodzieży , ilu młodych odeszło z klubu, porozmawiać z chłopakami to udzielą odpowiedzi.

 • Link do komentarza rezigiusz piątek, 06 grudnia 2019 20:25 napisane przez rezigiusz

  No coments

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane