Jesteś tutaj:Sport Prezentacja drużyny GTM Start już w sobotę
piątek, 06 grudnia 2019 12:40

Prezentacja drużyny GTM Start już w sobotę

  mnopr
Prezentacja drużyny GTM Start już w sobotę archiwum redakcji

Kibiców Car Gwarant Startu Gniezno zapraszamy na oficjalną prezentację drużyny – prawdziwe święto dla fanów czarnego sportu w Grodzie Lecha.

W sobotę o godzinie 18:00 w auli I LO - tego wieczoru czeka wiele atrakcji dla fanów czarnego sportu. Będzie to okazja spotkać całą kadrę klubu – Adrian Gała, Oskar Fajfer, Oliver Berntzon, Jurica Pavlic, Frederik Jakobsen, Timo Lahti, Kevin Fajfer, Nick Agertoft, Damian Stalkowski, Marcel Studziński, Mikołaj Czapla, Kacper Grzelak, Szymon Szwacher, Adrian Cieślewicz, Oskar Hurysz i Mateusz Jabłoński. To okazja na pamiątkowe zdjęcia i autografy, a organizatorzy szykują już kolejne licytacje ciekawych gadżetów związanych z czarnym sportem. Menadżer zespołu Rafael Wojciechowski zdradzi m.in. sparingowe plany swojego zespołu.

Podczas wydarzenia funkcjonować będzie stoisko Fundacji Impilo – nowego partnera klubu. To fundacja prozdrowotna walcząca z otyłością wśród najmłodszych. Prezentacja Car Gwarant Startu Gniezno 2020 to także okazja do zakupu gadżetów gnieźnieńskiego klubu – do nabycia m.in. nowe koszulki oraz czapki zimowe. 

1 komentarz

  • Link do komentarza wicek piątek, 06 grudnia 2019 19:42 napisane przez wicek

    O jak fajnie w moje urodziny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane