Wydrukuj tę stronę
wtorek, 19 listopada 2019 09:32

Prezentacja drużyny GTM Start już na początku grudnia

  mnopr
Prezentacja drużyny GTM Start już na początku grudnia archiwum redakcji

Czerwono-czarni, którzy rywalizować będą w tych barwach na torach 1. Ligi Żużlowej, zaprezentują się w całej okazałości. Prawdziwe święto dla fanów żużla w Pierwszej Stolicy już w grudniu.

Oficjalna prezentacja drużyny Car Gwarant Start Gniezno 2020 odbędzie się już w sobotę 7 grudnia o godzinie 18 w auli I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kostrzewskiego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a tego wieczoru czeka na kibiców wiele atrakcji. Będzie okazja spotkać całą kadrę klubu – Adrian Gała, Oskar Fajfer, Oliver Berntzon, Jurica Pavlic, Frederik Jakobsen, Timo Lahti, Kevin Fajfer, Nick Agertoft, Damian Stalkowski, Marcel Studziński, Mikołaj Czapla, Kacper Grzelak, Szymon Szwacher, Adrian Cieślewicz, Oskar Hurysz i Mateusz Jabłoński! Będzie okazja na pamiątkowe zdjęcia i autografy, a organizatorzy szykują licytacje ciekawych gadżetów związanych z czarnym sportem.

Podczas wydarzenia funkcjonować będzie stoisko Fundacji Impilo – nowego partnera klubu. To fundacja prozdrowotna walcząca z otyłością wśród najmłodszych. Prezentacja Car Gwarant Startu Gniezno 2020 to także okazja do zakupu gadżetów gnieźnieńskiego klubu – sprawmy, że Aula I LO w sobotę, a w sezonie 2020 trybuny stadionu przy #W25 pokrywać będą się kolorami czerwonym oraz czarnym!