Jesteś tutaj:Sport Ostatni mecz rundy jesiennej
czwartek, 14 listopada 2019 11:38

Ostatni mecz rundy jesiennej

 
Ostatni mecz rundy jesiennej archiwum redakcji

W najbliższą niedzielę na dolnym stadionie przy Strumykowej odbędzie się ostatnia odsłona ligowych rozgrywek III ligi. 

Zimowa przerwa w sportowych rozgrywkach plenerowych tuż tuż, a tymczasem w najbliższą niedzielę ostatni mecz jesiennej rundy rozegra MKS Mieszko Gniezno. Do Grodu Lecha zawita wicelider tabeli Radunia Stężyca, która w ostatnim starciu z KP Starogard Gdański wygrała na wyjeździe 0:1, a sama ma na swoim koncie 34 bramki zdobyte i 8 utraconych, notując do tej pory w sumie 10 zwycięstw i 6 remisów bez żadnej porażki. Przy rezultacie biało-niebieskich wiele wskazuje na to, że mieszkowców czeka trudna przeprawa, bowiem lokując się na trzecim miejscu na koncie posiadają oni 11 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Czy uda się przerwać dobrą passę rywali?

Po ostatniej przegranej gnieźnian w Kleczewie, a wcześniej także remisie z Policami, biało-niebiescy mają szansę na rehabilitację przed własną publicznością. Zawodnicy zdają sobie sprawę z trudnego wyzwania, jakie przed nimi stoi - Radunia Stężyca jest zespołem wymagającym, dlatego należy spodziewać się zaciętej rywalizacji.

Spotkanie w niedzielę 17 listopada rozpocznie się o godzinie 13:30. Wstęp 12 zł normalny, 8 zł ulgowy. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane