Jesteś tutaj:Sport Marcel Studziński nowym zawodnikiem Startu
niedziela, 03 listopada 2019 19:57

Marcel Studziński nowym zawodnikiem Startu

  mn
Marcel Studziński nowym zawodnikiem Startu zdjęcie nadesłane

Okres transferowy w Pierwszej Stolicy rozpoczyna się od wzmocnienia formacji juniorskiej. Pierwszy nowy zawodnik w kadrze Startu Gniezno na sezon 2020 to Marcel Studziński, który w minioną sobotę kontraktem z gnieźnieńskim klubem związał się do końca wieku juniora.

Marcel Studziński to wychowanek gorzowskiej Stali.  Ostatni sezon ścigał się w Bydgoszczy. Wystąpił w sześciu ligowych potyczkach ZOOleszcz Polonii osiągając średnią 0,750/bieg. Wcześniej wypożyczony był do klubu z Ostrowa, gdzie startował przez dwa sezonu. Teraz zasila GTM Start Gniezno, którego barwy reprezentować będzie przynajmniej przez trzy lata, bo tyle trwać będzie zawarty dziś kontrakt. W klubie z Grodu Lecha ma szansę na to, aby się odbudować.

"Dziś możemy ogłosić bardzo ciekawy kontrakt." - mówi menadżer GTM Start Gniezno Rafael Wojciechowski. "Dziękuje przede wszystkim Piotrowi Mikołajczakowi za dopięcie formalności. Trzyletni kontrakt z utalentowanym juniorem to duży sukces w tym okresie transferowym." - dodaje.

Po zakończeniu wieku juniora przez Kevina Fajfera to właśnie Marcel Studziński wydaje się być w tej chwili najpoważniejszym kandydatem do stworzenia młodzieżowej pary razem z Damianem Stalkowskim.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane