Jesteś tutaj:Sport Kolejna przerwa MKS PR URBIS Gniezno
piątek, 01 listopada 2019 10:32

Kolejna przerwa MKS PR URBIS Gniezno

  mn
Kolejna przerwa MKS PR URBIS Gniezno źródło: MKS PR

Po zwycięstwie w Gliwicach, zespół piłkarek ręcznych czeka okres odpoczynku od rozgrywek ligowych. Na najbliższy weekend Związek Piłki Ręcznej w Polsce nie zaplanował kolejki, natomiast w dniach 9.-10.11. będą pauzować z uwagi na przesunięcie meczu z Cracovią.

Kolejny mecz zagrany zostanie w Poznaniu. W weekend 16/17 listopada rywalem będzie tamtejszy JTC AZS. Spotkania w sercu Wielkopolski każdorazowo dostarczają wielu emocji, dlatego już teraz klub serdecznie zachęca do zarezerwowania czasu i wybrania się na derby.

24 listopada o godzinie 18:00 piłkarki spotkają się się w hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie. Tego dnia przyjdzie mierzyć się z KS Cracovią 1906. Będzie to zaległy mecz w ramach szóstej kolejki, który pierwotnie był planowany na weekend 9/10 listopada. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane