Wydrukuj tę stronę
piątek, 25 października 2019 09:04

Poprawić skuteczność i zmazać plamę po porażce w Olkuszu

  mn
Poprawić skuteczność i zmazać plamę po porażce w Olkuszu źródło: MKS PR

W sobotę MKS PR czeka kolejne spotkanie wyjazdowe w ramach rozgrywek I ligi kobiet gr. B. Tym razem dziewczyny udadzą się do Gliwic, gdzie zmierzymą się z tamtejszym SPR-em. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:00.

Sobotni pojedynek będzie doskonałą okazją do zmazania plamy po ostatniej porażce w Olkuszu. W klubie wszyscy wiedzą, co nie funkcjonowało odpowiednio podczas tamtego meczu – zawodziła m.in. skuteczność. Piłkarki ręczne wyciągnęły już odpowiednie wnioski, dlatego też pozostaje mocno wierzyć, że tym razem wrócą do Gniezna z kompletem punktów.

Najbliższy przeciwnik ma na swoim koncie jedno zwycięstwo i trzy porażki (w tym jedną po rzutach karnych). SPR Gliwice z dorobkiem czterech punktów plasuje się w tabeli na miejscu siódmym. Lokatę niżej sklasyfikowany jest MKS PR URBIS Gniezno. Podopieczne trenerów Roberta Popka i Romana Solarka uzbierały trzy “oczka”, ale zagrały dwa mecze mniej. Zainkasowały w nich triumf i porażkę.

Starcie z gliwiczankami zapowiada się bardzo ciekawie. Jego rozjemczyniami będą Monika Bązi oraz Melania Kessler. Początek rywalizacji, przypomnijmy, o godzinie 15:00 w sobotę.