Jesteś tutaj:Sport Sklep Polski MKK Gniezno zaprasza na mecze
czwartek, 10 października 2019 09:56

Sklep Polski MKK Gniezno zaprasza na mecze

 
Sklep Polski MKK Gniezno zaprasza na mecze archiwum redakcji

Działacze Miejskiego Klubu Koszykówki zapraszają na kolejne spotkania ligowe, które będą rozgrywane według terminarza PZKosz.

Rozgrywający spotkania drugoligowe Sklep Polski MKK Gniezno ma już za sobą pierwsze w tym sezonie ligowe zwycięstwo na własnym parkiecie z graczami z Koszalina. Działacze klubu zachęcają do kibicowania orłom podczas kolejnych meczy, jakie będą rozgrywane w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej.

Poniżej przedstawiamy terminarz spotkań, które jednak w trakcie sezonu może nieznacznie ulec zmianie. Zachęcamy do polubienia strony MKK Gniezno na Facebooku i bieżącego śledzenia informacji klubowych.

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane