Jesteś tutaj:Sport Karlo Muhar odwiedził młodych wychowanków akademii Lecha
środa, 18 września 2019 12:10

Karlo Muhar odwiedził młodych wychowanków akademii Lecha

 
Karlo Muhar odwiedził młodych wychowanków akademii Lecha fot. Katarzyna Olejniczak-Gołembowska

W minionym tygodniu w Gnieźnie gościł chorwacki zawodnik Lecha Poznań, który spotkał się i trenował z młodymi piłkarzami z Lech Poznań Football Academy.

Działająca na terenie Gniezna od pewnego czasu szkółka LPFA miała okazję gościć wyjątkową osobę. Karlo Muhar, który w tym roku dołączył do drużyny Kolejorza, jest napastnikiem w poznańskiej drużynie. Wcześniej grał już w Dynamo Zarzeb i Interze Zaprešić.

Do Gniezna Karlo Muhar przybył na zaproszenie gnieźnieńskiego oddziału Lech Poznań Football Academy, by spotkać się z młodymi wychowankami. Podczas swojej wizyty była okazja nie tylko do poznania samego piłkarza, ale przede wszystkim do wspólnego treningu na boisku przy ul. Strumykowej. Nie da się ukryć, że dla grupy ponad 20 uczestników LPFA była to na pewno wyjątkowa lekcja praktyki prosto z dużych ligowych boisk, która może przynieść owoce w przyszłości.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane