środa, 04 września 2019 09:06

Już niebawem rusza Akademia Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno!

  mn
Już niebawem rusza Akademia Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno! archiwum redakcji

Wrzesień to miesiąc, w którym MKS PR inauguruje nowy projekt. Już niebawem ruszy Akademia Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno.

Jest to kolejny krok w rozwoju piramidy szkoleniowej klubu. Do akademii będą mogły uczęszczać dziewczęta ze szkół podstawowych i starsze.

W ostatnim tygodniu września planowane są dwa bezpłatne treningi zapoznawcze. Będą to zajęcia o charakterze pokazowym – aby zainteresowani mogli zobaczyć, jaka jest wizja Akademii Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 666 363 715.

– Mamy wiele pomysłów dla dziewczyn i dziewczynek. Chcemy stworzyć akademię, która będzie kształtowała młode talenty i pozwoli na zbudowanie solidnych fundamentów dla pierwszej drużyny. Plan na przyszłość zakłada zgłoszenie do rozgrywek ligowych drugiego zespołu, gdzie również będzie potrzebna odpowiednia kadra. Wierzymy, że nasz nowy projekt sprawi, że jeszcze więcej dziewcząt będzie chciało uprawiać piłkę ręczną – mówi Przemysław Błachowiak, dyrektor ds. rozwoju akademii.

Już w piątek klub ruszy do gnieźnieńskich szkół podstawowych, gdzie będzie zachęcać do tego, by dołączyć do Akademii Piłki Ręcznej MKS PR Gniezno. Rozwieszane będą plakaty, rozdawane będą plany lekcji i udzielane odpowiedzi na ewentualne pytania. Miesięczna opłata za uczęszczanie do APR będzie wynosiła 100 złotych (jeżeli zapisze się rodzeństwo, to siostra będzie miała 50% rabat).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane