Jesteś tutaj:Sport W sobotę memoriał hokeja na trawie
środa, 21 sierpnia 2019 14:20

W sobotę memoriał hokeja na trawie

 
W sobotę memoriał hokeja na trawie archiwum redakcji

Już 24 sierpnia na stadionie przy ul. Sportowej odbędzie się ósma edycja Memoriału Piotra Baniewicza "Zagrajmy razem dla Pecia!".

Impreza, zaplanowana na całe popołudnie, rozpocznie się o godzinie 17:00 wewnętrznym turniejem hokeja na trawie z udziałem kibiców oraz dzieci z rodzicami, oldbojów, trenerów, działaczy, a także byłych i obecnych zawodników UKH Start 1954 Gniezno.  O godzinie 17:30 pod tablicą upamiętniającą Piotra Baniewicza zostanie złożona wiązanka kwiatów. 

O 19:00 zaplanowano mecz pokazowy hokeja na trawie pomiędzy obecnymi zawodnikami UKH Start 1954 a byłymi graczami klubu.

Całe wydarzenie odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Alfonsa Flinika przy ul. Sportowej - wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane