piątek, 16 sierpnia 2019 10:16

Żużlowa korona dla Przemysława Pawlickiego - fotogaleria

 
Żużlowa korona dla Przemysława Pawlickiego - fotogaleria zdjęcia: Roman Strugalski

Po raz jedenasty na stadionie przy ul. Wrzesińskiej odbył się Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego Pierwszego Króla Polski. Zdobywca korony mógł być tylko jeden.

Wydarzenie, które wpisało się w ogólnopolski kalendarz imprez żużlowych, po raz kolejny przyciągnęło na "W25" sporą grupę fanów czarnego sportu. Choć o obsadzie tegorocznego turnieju pojawiły się już różne opinie, to jednak nie oznaczało iż miłośnicy tego sportu mogli narzekać na nudę. Wyrównana stawka zapowiadała ciekawe spotkanie, którego celem było zdobycie tytułowej królewskiej korony. 

Jak się okazało, po dwudziestu biegach klasyfikacyjnych oraz dwóch półfinałowych, do ostatniego dostali się Przemysław Pawlicki, Kacper Gomólski, Andrzej Lebiediew oraz Oliver Berntzon. Ostatecznie zwycięzcą tegorocznej edycji Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego został pierwszy z nich, wychowanek GKM Grudziądz, a drugie miejsce zajął Kacper Gomólski, zaś trzecie przypadło Andrzejowi Lebiediewowi. 

Wyniki

zdjęcia: Roman Strugalski

1 komentarz

  • Link do komentarza Jacek sobota, 17 sierpnia 2019 21:02 napisane przez Jacek

    W tekście, tym bardziej w galerii nie widać kibiców wychowanka Startu Gniezno, El Capitano, Mirka Jabłońskiego. Szkoda, bo dali niezły koncert kibicowania.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane