Jesteś tutaj:Sport W piątek MKS PR rusza na obóz
środa, 14 sierpnia 2019 11:14

W piątek MKS PR rusza na obóz

  mn
W piątek MKS PR rusza na obóz zdjęcie nadesłane

Przygotowania zawodniczek MKS PR do zbliżającego się sezonu wkraczają na najwyższe obroty. Po treningach w terenie nadszedł czas, by wrócić na parkiet.

Pierwsze zajęcia po przerwie odbyły się w poniedziałek. Przed nami kolejne treningi w hali, a także wyjazd na obóz do Zbąszynia. – Jesteśmy po przygotowaniach ogólnorozwojowych. Przez przeszło trzy tygodnie dziewczyny pracowały nad kondycją – miały dużo treningów w terenie, dużo biegały. Wczoraj przeszliśmy na halę. Zaczynamy pracę z piłkami. Kolejne treningi zaplanowaliśmy na dziś i jutro – mówi trener Roman Solarek.

Wtorek i środa – treningi w hali, wolny czwartek i… kierunek Zbąszyń. – W piątek wyjeżdżamy na obóz do Zbąszynia, gdzie będziemy przebywać do 25 sierpnia. Tam czeka nas dalszy etap przygotowań. To już będzie taka konkretna sprawa, bo do zajęć na hali dojdzie siłownia. Oczywiście będziemy pracować nad techniką oraz rozwiązaniami technicznymi – dodaje nasz szkoleniowiec. W trakcie obozu przygotowawczego w Zbąszyniu zawodniczki udadzą się na silnie obsadzony turniej. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane