Jesteś tutaj:Sport 13 medali dla zawodników Inochi Gniezno
wtorek, 11 czerwca 2019 13:17

13 medali dla zawodników Inochi Gniezno

  mnopr
13 medali dla zawodników Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę zawodnicy gnieźnieńskiego klubu karate wzięli udział w kilku zmaganiach, w trakcie których zdobyli kilka wysokich lokat.

Mistrzostwa Polski Karate Shotokan, Puchar Polski Masters Karate Shotokan, Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan - 13 medali zdobyli zawodnicy Inochi Gniezno podczas wymienionych turniejach sportowych, jakie zostały rozegrane w różnych klasyfikacjach wiekowych.

W minioną niedzielę w Poznaniu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Karate Shotokan. Zawodnicy Inochi zdobyli łącznie 4 medale na tej imprezie:
- Bernadetta Kuleczka - 1 miejsce w kata ind. juniorek oraz 2 miejsce w kata ind. U21 (rywalizując w wyższej kategorii wiekowej),
- Arkadiusz Kwaśniewski - 3 miejsce kumite ind. kadetów,
- Kacper Majchrzak - 3 miejsce kumite ind. kadetów.

Oprócz tych zawodów tego dnia rozegrane zostały Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan dla młodszych zawodników. Oni również nie zawiedli i wrócili z 8 medalami:
- Alicja Kaszyńska - 1 miejsce kata ind. dziewcząt 8-9 lat, 1 miejsce kumite ind. dziewcząt 8-9 lat,
- Jolanta Woźniak - 1 miejsce kata ind. dziewcząt 10-11 lat, 1 miejsce kumite ind. dziewcząt 10-11 lat, 
- Michał Górecki - 1 miejsce kata ind. chłopców 7 lat, 1 miejsce kata ind. początkujących chłopców 7 lat,
- Zuzanna Gbur - 2 miejsce kumite ind. dziewcząt 8-9 lat,
- David Mikayelyan - 3 miejsce kihon chłopców 6 lat i młodsi.

Na koniec rozegrane zostały zawody Pucharu Polski Masters w Karate Shotokan, podczas których sensei Marta Pawłowska zdobyła 2 miejsce w kata ind. kobiet. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane