Jesteś tutaj:Sport Aforti StartTV: emocje w Tarnowie
wtorek, 11 czerwca 2019 11:25

Aforti StartTV: emocje w Tarnowie

  mn
Aforti StartTV: emocje w Tarnowie źródło: GTM

Niedzielny mecz Nice 1 Ligi Żużlowej w Tarnowie należał do bardzo zaciętych. Ostatni wyścig spotkania Unia Tarnów – Car Gwarant Start Gniezno przechylił szalę zwycięstwa na rzecz gospodarzy, którzy wygrali 46:44.

Co działo się na obiekcie przy Zbylitowskiej 3? Jak wyglądało to spotkanie od kuchni, z perspektywy parku maszyn zajmowanego przez czerwono-czarnych – to wszystko w materiale video przygotowanym przez Aforti StartTV.

 

Rewanżowy mecz obu drużyn odbędzie się w sobotę 29 czerwca. Kibiców zapraszamy na stadion na godzinę 16.45 (I bieg – 17.15). Tydzień wcześniej żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno rywalizować będą na własnym torze z Orłem Łódź. Ten mecz również w sobotę – 22 czerwca. Początek o 19.45 (I bieg – 20.15).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny