czwartek, 16 maja 2019 10:40

Mieszko z Radunią o podium

  mnopr
Mieszko z Radunią o podium archiwum redakcji

Już w najbliższą sobotę MKS Mieszko Gniezno podejmować będzie zespół Radunia Stężyca. Starcie obu ekip w sposób bezpośredni wpłynie na układ w górnej części  tabeli.

Radunia zajmuje obecnie 3 miejsce, natomiast Mieszko jest na piątej pozycji. W przypadku wygranej ekipy trenera Ostrowskiego zespół z Pierwszej Stolicy Polski „wskoczy” na podium, a sytuacji, gdy gnieźnianie okażą się zbyt "gościnni", nadal zajmować będą miejsce 5, ale tym samym ucieknie im podium.

Biorąc pod uwagę problemy kadrowe wynikające z kontuzji czołowych graczy Mieszko zdecydowanie nie jest faworytem tego spotkania, aczkolwiek można być pewnym, że piłkarze zostawią dużo serca na boisku, aby punkty zostały przy Strumykowej. W poprzednim spotkaniu oba zespoły podzieliły się punktami, nie strzelając sobie bramek.

Początek sobotniego spotkania nastąpi o godzinie 17:00. Bilety w cenie 12 i 8 zł.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny