wtorek, 14 maja 2019 07:50

Start Gniezno Biznes Plus – rusza nowy projekt

  mn

W poniedziałek w siedzibie GTM Start Gniezno doszło do podpisania umowy pomiędzy Partnerskimi Klubami Biznesu, a gnieźnieńskim klubem.

Podczas konferencji z ramienia Partnerskich Klubów Biznesu wystąpili Prezes Mirosław Rogiewicz oraz Dyrektor Regionalny na Wielkopolskę Bartłomiej Krukowski. Głos zabrali także przedstawiciele GTM Start Gniezno – dyrektor ds. Marketingu Bartosz Kapczyński oraz menadżer ds. sportowych oraz fundator projektu – Rafael Wojciechowski.

Co da stronom ta współpraca? Projekt zakłada pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności. Klub Biznesu wchodzi w skład ogólnopolskiego projektu Partnerskich Klubów Biznesu, które dotychczas działają w 25 miastach w Polsce, w większości przy klubach sportowych (wyjątkiem jest PKB Poznań). Start Gniezno Biznes Plus to klub prestiżowy, zaś członkostwo w nim stanowi wartość samą w sobie. Wejście do Klubu da możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych oraz zwiększania zasięgów oferowanych produktów i usług. 

By ułatwić właścicielom firm nawiązywanie znajomości, w Klubie Biznesu organizowane będą spotkania biznesowe. Odbywały się one będą cyklicznie raz w miesiącu. Udział w nich będą mogły wziąć osoby, które prowadzą własną firmę, bez względu na obszar jej działania czy branżę. Ponadto dla wszystkich, którzy zdecydują się zostać członkami Klubu Biznesu działającego w Gnieźnie przewidziane są dodatkowe korzyści. Każdy z Przedsiębiorców będzie miał zagwarantowaną opiekę koordynatora, który pomoże im w nawiązywaniu kontaktów z innymi firmami. 

Przedstawiciele Klubu będą organizowali dla klubowiczów również zamknięte spotkania. Poza rozmowami o biznesie pojawią się profity, m.in. możliwość uczestnictwa w wyjazdach integracyjnych na ważne wydarzenia sportowe, mecze Reprezentacji Polski etc. w tym spotkania ze znanymi sportowcami połączone z degustacją smakowitych trunków z różnych stron świata. 

Dla partnerów i sponsorów GTM Start pierwsze spotkanie zamknięte zaplanowane jest na dzień 29 maja w Restauracji Leo Libra. Początek zaplanowano na godzinę 17:30.

2 komentarzy

  • Link do komentarza EagleEye wtorek, 14 maja 2019 08:24 napisane przez EagleEye

    Jaja jak berety. Niech pan pseudo- menager sie zdecyduje czy prowadzi profesjonalny klub dportowy czy szopkę. Do tego jak slyszę na jednej stacji tv komentarz pana ktorego z imienia i nazwiska nie wymienie zaraz przełączam na inny kanal sportowy i choc chcialbym obejrzeć dane spotkanie zuzlowe to bardzo mnie do tego ogladania jego komentarz zniecheca Sam dobrze nie potrafi jezdzic na żużlu (wiadomo gdzie ma angaż) ale robi z siebie pseudo-specjalistę myślac iz jest alfą i omegą. Dziwie sie temu kanalowi ze zaprasza tego.pana do komentowania. Dzieki bogu monopol tego kanalu na zuzel w tv się skonczył i moge posluchac chocby pana Olkowicza.

    Oby więcej takich szopek i idiotycznych projektów

  • Link do komentarza ? wtorek, 14 maja 2019 08:15 napisane przez ?

    Skoro ich stać na takie profity to dlaczego otrzymują publiczne dofinansowanie i darmowy stadion ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane