Jesteś tutaj:Sport Source4gamerS już wkrótce w Gnieźnie
środa, 22 maja 2019 11:24

Source4gamerS już wkrótce w Gnieźnie

 
Source4gamerS już wkrótce w Gnieźnie archiwum redakcji

Pozytywni ludzie, cosplayerzy, youtuberzy i e-sportowcy, turnieje oraz konkursy z nagrodami, specjalnie przygotowanych dla naszych fanów gamingu oraz mnóstwo innych atrakcji - to czeka nas na przełomie maja i czerwca w Pierwszej Stolicy Polski.

Już niedługo w Gnieźnie odbędzie się wydarzenie poświęcone gamingowi, na którym każdy miłośnik gier komputerowych będzie mógł odnaleźć coś dla siebie. Organizatorzy zaplanowali aż trzy dni wyjątkowych wrażeń.

Na gości odwiedzających Source4gamerS przygotowane będą specjalne strefy przygotowane przez partnerów do grania i oglądania, pojawią się firmy gamingowe, a także streamerzy, blogerzy, e-sportowcy i youtuberzy. Ponadto zorganizowane będą turnieje na żywo rozgrywane w systemie pucharowym, a także konkursy na strefach gamingowych czy konkurs cosplay z nagrodami.

Impreza odbędzie się w weekend 31 maja - 2 czerwca br. na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej w Gnieźnie (piątek 12:00-20:00, sobota 10:00-20:00, niedziela 10:00-18:00). To dobra okazja, by podzielić się swoją pasją z innymi, poznać ciekawych ludzi i być częścią wyjątkowego wydarzenia. Bilety w przedsprzedaży dostępne są pod adresem bilety24.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane