sobota, 20 kwietnia 2019 16:12

Mieszko nie dało rady Górnikowi

 
Mieszko nie dało rady Górnikowi fot. Rafał Wichniewicz

Kolejne spotkanie przy ul. Strumykowej i kolejna przegrana gospodarzy. Brak kilku istotnych biało-niebieskich zawodników coraz bardziej odciska się na drużynie.

Spotkanie rozpoczęło się od bardzo zdeterminowanej gry gości, którzy od pierwszego gwizdka w zasadzie nie dali ani na chwilę odpocząć gospodarzom. Ci zaś, wyraźnie wciąż osłabieni brakiem niektórych zawodników, dawali pełne pole do popisu koninianom. W efekcie mieszkowcy dość często mieli podbramkowe sytuacje na swojej połowie, niejednokrotnie w ostatniej chwili ratując całą sytuację. Niestety, w 9. minucie spotkania gospodarze po strzale Dawida Przybyszewskiego stracili bramkę. Ta sytuacja sprawiła iż biało-niebiescy starali się bardziej spiąć, jednak odzyskanie punktu szło bardzo opornie i inicjatywa pozostawała wciąż po stronie gości. Dopiero w 31. minucie gry Radosław Mikołajczak wykorzystał nadarzającą się okazję i celnie wykierował piłkę w bramkę rywali, wyrównując wynik 1:1.

Druga połowa gry była w zasadzie powtórką z rozrywki. Po dość wyrównanej grze na początku, wkrótce ponownie górą byli koninianie, którzy w 70. minucie dzięki Krystianowi Sobierajowi odnotowali kolejnego gola na swoim koncie, wychodząc tym samym ponownie na prowadzenie. Ten rezultat udało się utrzymać do końca spotkania, przez co Mieszko odniósł drugą z rzędu porażkę na własnym boisku. 

6 komentarzy

 • Link do komentarza kibolo poniedziałek, 22 kwietnia 2019 14:59 napisane przez kibolo

  Pseudokibice Mieszka byli też na drodze krzyżowej Endrju.

 • Link do komentarza Bogdan niedziela, 21 kwietnia 2019 21:04 napisane przez Bogdan

  Z klubu jako pierwszy powinien odejść prezes i jego dwóch lysych doradców. To oni są winni obecnej sytuacji, Mieszko z faworyta do awansu stał sie dostarczycielem punktów. Okłamali Prezydenta, sponsorów, kibiców, zawodnikow że złem w klubie byli dyrektor sportowy, kierownik, trener i liderzy drużyny. Ci ludzie byli dla zarządu złem, bo pietnowali jego niekompetencje, która teraz właśnie wychodzi. Szkoda straconej szansy, już nigdy taka może się nie powtórzyć, chyba że uda się namówić na powrót z Warty Pana Frąckowiaka. To jedyna osoba w naszym mieście która zna się na piłce, ona może zbudować klub który będzie odnosił sukcesy. Na koniec apel do zarządu, Panowie miejcie honor i podajcie się do dymisji.

 • Link do komentarza Endrju niedziela, 21 kwietnia 2019 14:25 napisane przez Endrju

  Widocznie pseudokibice Mieszka całą energię wykorzystali na zeszłotygodniowy marsz równości, stąd nie mają siły wspierać klub podczas meczów i Mieszko przegrywa.

 • Link do komentarza Marek niedziela, 21 kwietnia 2019 08:53 napisane przez Marek

  Mieszko jest już skończone. Zarząd okłamał kibiców, niech grają przy pustych trybunach. BOJKOT - precz z zarządem klubu...

 • Link do komentarza avalon niedziela, 21 kwietnia 2019 08:52 napisane przez avalon

  Ostro w dół idą. O awansie mogą zapomnieć jak przegrywają z najgorszymi w tabeli (Chemik). Jak tak dalej pójdzie to zbliża się do strefy spadkowej.

 • Link do komentarza kibolo sobota, 20 kwietnia 2019 17:34 napisane przez kibolo

  A miało być dobrze panie Macieju.Stwierdził pan,że niektórzy muszą odejść.Dlaczego nie pan a trener i kierownik drużyn?Z panem Mieszko przegrywa bo wyrzucono główne i najważniejsze postacie z klubu.Dlaczego?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane