czwartek, 11 kwietnia 2019 19:34

Przed meczem z Rybnikiem: Pavlic i Gała wracają do składu

  mn
Przed meczem z Rybnikiem: Pavlic i Gała wracają do składu archiwum redakcji

Przed nami emocje związane z trzecią kolejką Nice 1 Ligi Żużlowej. Do Gniezna przyjeżdża zespół PGG ROW Rybnik – drużyna z którą pojedynki przy W25 zawsze należały do niezwykle zaciętych oraz emocjonujących.

Początek spotkania w niedzielę o godzinie 14.00. Bramy stadionu otwarte od godziny 12.00, a kasy od 10.00. W czwartek poznaliśmy awizowane składy obu ekip. Menadżer czerwono-czarnych postawił między innymi na Adriana Gałę i Juricę Pavlica, których nie oglądaliśmy w wyjazdowym pojedynku z Arged Malesą w Ostrowie. 

Powrót do składu Adriana Gały i pierwszy ligowy występ Juricy Pavlica oznacza, że tym razem w akcji na torze nie obejrzymy dwójki naszych obcokrajowców – Rosjanina Andrieja Kudriaszowa oraz Duńczyka Frederika Jakobsena. Obaj prezentowali się w dwóch wcześniejszych meczach Car Gwarant Startu – na własnym torze z Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i na wyjeździe w Ostrowie. 

Podrażnieni gnieźnianie, którzy po dwóch kolejkach nie mają na swoim koncie punktów, zrobią wszystko, by zmienić ten stan rzeczy. Zapowiada się kapitalny pojedynek! 

Awizowany skład Car Gwarant Startu Gniezno: 
9. Oskar Fajfer 
10. Oliver Berntzon 
11. Adrian Gała 
12. Mirosław Jabłoński 
13. Jurica Pavlic 
14. 
15. Kevin Fajfer 

Drużyna z Rybnika nie miała jeszcze okazji do zaprezentowania pełni swoich możliwości w ligowym meczu. Ubiegłotygodniowe spotkanie z Orłem Łódź zostało przerwane po dwóch wyścigach. W zespole prowadzonym przez Piotra Żyto nie brakuje uznanych nazwisk. Szwed Linus Sundstroem, Australijczyk Troy Batchelor czy Polacy – Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak to główne atuty po stronie naszych gości. 

Awizowany skład PGG ROW Rybnik: 
1. Troy Batchelor 
2. Siergiej Łogaczow 
3. Mateusz Szczepaniak 
4. Linus Sundstroem 
5. Kacper Woryna 
6. Robert Chmiel 
7. 

Zapowiada nam się kapitalne widowisko, którego nie można przegapić! #dopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie! 
Duża dawka adrenaliny, ogromne emocje! 

:: BILETY WSTĘPU 
– trybuna kryta – 45 zł 
– normalny – 30 zł 
– ulgowy – 20 zł 
– dziecięcy – 10 zł 

Sprzedaż biletów prowadzona jest w sekretariacie GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29), w sklepach odzieżowych Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, Chrobrego 7A – również w niedzielę) oraz w Solarium BEST (Września, ul. Kościuszki 55). W sobotę dodatkowo uruchomiona zostanie kasa na stadionie (10.00-14.00). W niedzielę kasa czynna od godziny 10.00. 

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. 
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane