środa, 10 kwietnia 2019 13:26

Organizacja przed meczem z PGG ROW Rybnik

  mn
Organizacja przed meczem z PGG ROW Rybnik archiwum redakcji

Przed spotkaniem z PGG ROW Rybnik mamy kilka ważnych informacji organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem elektronicznego systemu wejść na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej 27-29. 

Sprzedaż biletów prowadzona jest od środy w sekretariacie GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29), w sklepach odzieżowych Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, Chrobrego 7A – również w niedzielę) oraz w Solarium BEST (Września, ul. Kościuszki 55). W sobotę dodatkowo uruchomiona zostanie kasa na stadionie (10.00-14.00). W niedzielę kasa czynna od godziny 10.00. 

Ceny biletów przedstawiają się następująco: – trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. 

Od godziny 12.00 w niedzielę funkcjonować będą wszystkie kasy – zachęcamy do korzystania również z tych zlokalizowanych w środkowej części, a nie tylko skrajnych (od strony miasta i torów kolejki wąskotorowej) – pozwoli to uniknąć długich kolejek i znacznie przyspieszy czas sprzedaży biletów. 

Bramy wejściowe otwieramy o godzinie 12.00. Przy bramach funkcjonować będzie służba informacyjna, która w razie problemów pokieruje do odpowiedniego wejścia czy też wskaże kasy, gdzie nie ma kolejek do zakupu biletów. W razie pytań zachęcamy do tego, żeby zwracać się z pytaniami do naszej służby. 

Elektroniczny system wejść na mecz z PGG ROW Rybnik mieć będzie pełną funkcjonalność, weryfikowany będzie rodzaj biletu, na który wchodzi dany kibic na stadion. W przypadku stosowania biletu dziecięcego lub ulgowego, a nie posiadania prawa do posługiwania się taką wejściówką wejście na stadion nie będzie możliwe. Kibic zostanie cofnięty, a skasowany bilet nie podlega wymianie! 

Jeśli kibic z różnych powodów chce odsprzedać zakupiony w przedsprzedaży bilet i robi to za pośrednictwem social mediów czy witryn z ogłoszeniami prosimy, aby nie publikować tam zdjęcia sprzedawanego biletu zawierającego kod kreskowy – nieuczciwy kibic może takie zdjęcie pobrać na swój telefon i na tej podstawie wejść na stadion. Kolejne odbicie tego samego biletu nie będzie możliwe. Kod kreskowy na ogłoszeniu należy zamazać na zdjęciu, ewentualnie poglądową fotografię wykonać tak, aby nie pokazywać go całego. 

Wejście na trybunę odbywa się poprzez mały kołowrotek zlokalizowany obok wejść na sektor C. Programy meczowe w cenie 10 zł dostępne będą w sobotę i niedzielę w kasach, w sklepach Manekin oraz na stoisku z pamiątkami (po wejściu na stadion, przy budynku szkółki żużlowej) 

5 komentarzy

 • Link do komentarza wilk czwartek, 11 kwietnia 2019 07:03 napisane przez wilk

  A co to za kadłubkowa liga,gdzie część zespołów kończy już jazdę na początku sierpnia ????? Do tego 6 albo w porywach 7 meczy u siebie,KTO TO coś takiego wymyślił ???? Pewno tak się znał na sporcie jak żaba na muzyce !!!! Typowa AMATORSZCZYZNA i to ma być NAJLEPSZA LIGA na ŚWIECIE ???To ma być liga dla kibiców,czy dla prezesików,którzy chcą nabić swoją kabzę ?????? To co napisałem,oczywiście dotyczy tzw. E-ligi i naszej l i II ligi,czyli rzeczywiście 2 i 3 ligi.

 • Link do komentarza balala czwartek, 11 kwietnia 2019 00:30 napisane przez balala

  Kto wymyślił te kołowrotki powiniez za to stracić stanowisko ,ludzie czekają jak wariaci w kolejkach bo nie ma przepustowości a działacze chcą żeby przyjść godz prędzej ja się pytam czy ktoś mi zapłaci za tą godzinę???? Takie rozwiązanie już było i sie ne sprawdziło więc po jakiego diabła działacze powtarzają te same błędy? Brak wyników i wczesne godziny meczów w miesiącach letnich oraz frustracje kibiców w kolejkach odbiją się frekwencją na stadionie a to kibice dają klubowi najwięcej piniędzy wiec niech dziłacze sie zastanowią jak szanują kibica......

 • Link do komentarza Tomfaj środa, 10 kwietnia 2019 21:19 napisane przez Tomfaj

  Z innej beczki. Czy klub nie ma obowiazku do każdego sprzedanego biletu wystawić paragonu? Na pierwszym meczu w kasach nie wydawano paragonów. Na moje pytanie o paragon Pani zrobiła wielkie oczy!

 • Link do komentarza NiepelnoPrawnosc@pot.pl środa, 10 kwietnia 2019 18:38 napisane przez NiepelnoPrawnosc@pot.pl

  Czy są ulgi dla niepełnosprawnych? Czy są osobne wejścia dla osób niepełnosprawnych na wózkach? Czy są odpowiednie miejsca na widowni dla tych osób?

 • Link do komentarza kibolo środa, 10 kwietnia 2019 18:26 napisane przez kibolo

  Na żużel za dobrych czasów przychodziło 15 i więcej tysięcy.Wszystko grało bez informacji tylko dlatego,że kibice byli inni.I zawsze na Wojciecha był żużel.Tak to było.Ale to były dobre czasy a nie jakieś badziewie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane