środa, 27 marca 2019 11:04

Ruszyła przedsprzedaż biletów na inaugurację Nice 1 Ligi

  GTM Start
Ruszyła przedsprzedaż biletów na inaugurację Nice 1 Ligi archiwum redakcji

We wtorek rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na inaugurację Nice 1 Ligi Żużlowej. Wejściówki na niedzielny pojedynek są do kupienia w sekretariacie GTM Start Gniezno oraz sklepach odzieżowych Manekin.

W sobotę i niedzielę uruchomione zostaną także kasy na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej. Początek o godzinie 14.00. Bramy otwarte zostaną o godzinie 12.00. Kibiców zapraszamy na stadion odpowiednio wcześniej - tak, żeby uniknąć kolejek przy nowych bramkach oraz zająć najlepsze miejsce na trybunach. 

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest w sklepach odzieżowych Manekin (Gniezno, ul. Chrobrego 7A, ul. Dąbrówki 23/1) oraz sekretariacie GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29, budynek trybuny krytej). W piątek bilety będzie można kupić we Wrześni - Solarium Best, ul. Kościuszki 55. W sobotę uruchomiona zostanie kasa na stadionie (w godzinach 10.00-14.00). Sprzedaż biletów w niedzielę prowadzona będzie od godziny 10.00. 

Bilety wstępu dostępne są w następujących cenach: trybuna kryta - 45 zł, normalny - 30 zł, ulgowy - 20 zł, dziecięcy - 10 zł. Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie - wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane