Jesteś tutaj:Sport Ligę czas zacząć – Gdańsk na otwarcie!
poniedziałek, 25 marca 2019 17:40

Ligę czas zacząć – Gdańsk na otwarcie!

  GTM Start
Ligę czas zacząć – Gdańsk na otwarcie! archiwum redakcji

Przed nami inauguracja sezonu 2019. Pierwsze rozdanie ligowych punktów nastąpi na torze przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie.

Do Pierwszej Stolicy przyjeżdża zespół, którego wizyta zawsze elektryzowała fanów czarnego sportu w Grodzie Lecha. Car Gwarant Start Gniezno na własnym obiekcie podejmie zespół Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Zawody rozpoczną się 31 marca na godzinę 14.00 - prezentacja, a pierwszy wyścig wystartuje pół godziny później. Bramy stadionu będą otwarte od godziny 12.00. Ze względu na nowy system wejść, organizatorzy proszą o wcześniejsze przybycie na stadion przy W25. Pozwoli to uniknąć kolejek oraz zająć lepsze miejsce na trybunach. 

A co na torze? Duńczyk Mikkel Bech, bardzo dobrze znany w Gnieźnie Kacper Gomólski czy Krystian Pieszczek to zawodnicy, którzy gwarantują emocje do ostatniego wyścigu. Zapowiada nam się kapitalne widowisko, którego nie można przegapić! 

Sponsorem niedzielnego meczu jest ZELKA sp z o.o. Firma prowadzi od wielu lat działalność produkcyjną i handlową. Specjalnością są praktyczne systemy mocowań rur. 

Bilety wstępu: – trybuna kryta – 45 zł, – normalny – 30 zł, – ulgowy – 20 zł, – dziecięcy – 10 zł Od wtorku bilety do nabycia w sklepach odzieżowych Manekin oraz w sekretariacie GTM Start Gniezno. W piątek wejściówki dostępne będą w Solarium Best (Września, ul. Kościuszki 55). W sobotę przedsprzedaż prowadzona będzie również w przystadionowych kasach. 

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. 

Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. W przypadku braku odpowiednich dokumentów wstęp na bilety ze zniżką nie będzie możliwy.

1 komentarz

  • Link do komentarza wilk wtorek, 26 marca 2019 00:31 napisane przez wilk

    Co to za liga ......kadłubkowa !!!! Tandeta,tylko 6 meczy na własnym torze, z dużymi przerwami,a koniec w połowie sierpnia,właściwie w szczycie sezonu !!!!! To samo tzw. ekstraliga,gotującą się we własnym sosie !!!! I to maja być najlepsze ligi w Jewropie ????

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane