Jesteś tutaj:Sport Zimowe strzelanie na „Cieszka”
środa, 12 grudnia 2018 09:53

Zimowe strzelanie na „Cieszka”

  mn
Zimowe strzelanie na „Cieszka” zdjęcie nadesłane

Kilka dni temu w ZSP nr 2 w Gnieźnie odbyły się  XI Otwarte Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. 

W zawodach rozgrywanych w trzech kategoriach, wzięło udział 30 uczniów ze szkół podstawowych, 45 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych oraz 36 nauczycieli. Zwycięzcą w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych został uczeń ZSP nr 2.

W zawodach nauczycieli o Puchar Przechodni Prezesa Zarządu Powiatowego LOK w Gnieźnie pierwsze miejsce zajęła drużyna ZSP nr 2 w Gnieźnie w składzie: dyrektor Maria Magdalena Nowak, Andrzej Bogusz, Jan Garstka. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zdobyła Maria Magdalena Nowak. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane