czwartek, 11 października 2018 10:53

Hitowe spotkanie piłkarzy Mieszka!

 
Hitowe spotkanie piłkarzy Mieszka! archiwum redakcji

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Strumykowej! W X kolejce III ligi piłkarze Mieszka Gniezno podejmować będą głównego kandydata do awansu do II ligi – Kotwicę Kołobrzeg.

Po chwilowym kryzysie podopieczni Mariusza Bekasa wracają do wysokiej formy. Po dwóch kolejnych wygranych z rzędu beniaminek z Grodu Lecha usadowił się w ścisłej czołówce tabeli i traci do liderującej Radunii Stężyca tylko trzy „oczka”. Jednak w sobotę przed mieszkowcami bardzo trudne i wymagające zadanie. Do Gniezna przyjedzie bowiem najpoważniejszy kandydat do wygrania naszej ligi i awansu do II ligi – Kotwica Kołobrzeg.

Kołobrzeżanie to najbardziej doświadczona drużyna w stawce ekip z którymi walczą biało-niebiescy. Przed rozpoczęciem sezonu szeregi Kotwicy zasiliło wielu piłkarzy, którzy w ubiegłej edycji zmagań występowało na boiskach pierwszo lub drugoligowych. Obecnie trzon Kotwicy tworzą Piotr Kieruzel (ostatnio Chojniczanka Chojnice), Daniel Chyła (Pogoń Siedlce) czy Sebastian Deja (Odra Opole). Mimo tak poważnych wzmocnień kołobrzeżanie radzą sobie w trzecioligowych zmaganiach poniżej oczekiwań i zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Mimo tego jest to drużyna, która do końca liczyć będzie się w walce o awans.

Dla gospodarzy tego spotkania będzie to z pewnością najpoważniejszy sprawdzian w tym sezonie i jednocześnie pierwszy z trzech bardzo istotnych w których rywalami biało-niebieskich będą zespoły kandydujące do awansu do II ligi.

Sobotnie spotkanie Mieszka z Kotwicą będzie pierwszą konfrontacją obu klubów od dziesięciu lat, kiedy to jesienią 2007 roku gnieźnianie wygrali przy Strumykowej 2:0 a wiosną 2018 roku w rewanżu w Kołobrzegu przegrali 0:3.

Sobotni mecz jak arbiter główny poprowadzi Dawid Błaszczak ze Szczecina, a jego początek zaplanowano na godzinę 15.00.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Mieszko piątek, 12 października 2018 08:29 napisane przez Mieszko

  Skromnie ale wygramy
  Miecho!!!!!!!!!!!!!!

 • Link do komentarza Mee czwartek, 11 października 2018 19:32 napisane przez Mee

  No,jak grają że śledziami i sędzia też śledź

 • Link do komentarza k czwartek, 11 października 2018 15:30 napisane przez k

  Powodzenia MIEChYYYYYYYYYYYYYYY!!!- rowerzysta

 • Link do komentarza avalon czwartek, 11 października 2018 14:43 napisane przez avalon

  Stawiam 1:3 dla gości

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane