Jesteś tutaj:Sport Pokazy kaskaderskie na stadionie żużlowym - fotogaleria i film
czwartek, 06 września 2018 20:59

Pokazy kaskaderskie na stadionie żużlowym - fotogaleria i film

 
Pokazy kaskaderskie na stadionie żużlowym - fotogaleria i film fot. Rafał Wichniewicz

W czwartkowy wieczór tor przy ul. Wrzesińskiej zamienił się w swojego rodzaju pole do popisów grupy Flott Cascaders Team. 

Flott Cascaders Team to zespół, który ma 15 lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy. Grupa została założona przez byłych zawodników sportów motorowych (motocross, wyścigi samochodowe, wyścigi torowe), posiadaczy rekordów świata w skokach odległościowych motocyklami i samochodami, zapisanych w księdze Guinessa. Flott Cascaders Team pod wodzą Alfreda Smida brał udział w produkcji trzeciej części kultowego już filmu „Taxi” oraz przygotowywał sceny mobilne agenta 007, czyli Jamesa Bonda w filmach „Casino Royale” oraz „Quantum of Solace”. Grupa wielokrotnie już odwiedzała Polskę, począwszy od 1993 roku. Półtoragodzinne show pod hasłem „Stunt Show Speedway” to połączenie American Speedway, freestylu motocrossowego oraz na quadach, driftu i autocrossu.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jam_Jest sobota, 08 września 2018 12:18 napisane przez Jam_Jest

    Za czasów KOMUNY pamiętam, że mieliśmy okazje oglądać takie przedstawienia, z tym że liczebność zainteresowanych, była o wiele większa, Co do pomysłu programu, nadal ten sam, mimo iż od ostatniego występu, upłynęło już sporo lat...

  • Link do komentarza Att sobota, 08 września 2018 11:10 napisane przez Att

    Smutne

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane