wtorek, 10 lipca 2018 16:40

Pod koniec lipca spotkanie z ostatnią drużyną z ligowej tabeli

  GTM
Pod koniec lipca spotkanie z ostatnią drużyną z ligowej tabeli archiwum redakcji

Przerwa wakacyjna dla żużlowców Car Gwarant Start Gniezno nie potrwa zbyt długo. Już 29 lipca na torze przy ulicy Wrzesińskiej dojdzie do kolejnego spotkania w ramach Nice 1 Ligi Żużlowej. Tym razem formę naszych zawodników sprawdzi najsłabsza drużyna, ósma ekipa w ligowej tabeli – ARGE Speedway Wanda Kraków.

Wbrew ogólnej opinii, spotkania z outsiderami nie należą do najłatwiejszych. Żużlowcy z Krakowa nie mają nic do stracenia, a mecz z Car Gwarant Startem może być dla nich ostatnią szansą na utrzymanie się w gronie pierwszoligowców.

Wakacyjna pora i świadomość, że to przedostatni mecz w rundzie zasadniczej na własnym torze, powinna podziałać mobilizująco zarówno na naszych zawodników, ale przede wszystkim kibiców czerwono-czarnych. Sponsorem meczu w dniu 29 lipca została Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Tacho Tech oraz Centrum Diagnostyczno – Naprawcze Jago.

Rozpoczęła się promocyjna sprzedaż biletów – na razie są one dostępne w internecie pod adresem bilety.startgniezno.com – ich ceny przedstawiają się następująco:

– trybuna 40 zł
– normalny (sektor A,B,C) 27 zł
– ulgowy (sektor A,B,C) 18 zł
– dziecięcy (sektor A,B,C) 8 zł

O rozpoczęciu sprzedaży w punktach stacjonarnych poinformujemy w osobnej informacji, w tygodniu poprzedzającym mecz Car Gwarant Start Gniezno – ARGE Speedway Wanda Kraków. #DopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie – początek spotkania w niedzielę 29 lipca o godzinie 14.30!

1 komentarz

  • Link do komentarza wilk środa, 11 lipca 2018 00:28 napisane przez wilk

    27 zl. za bilet normalny !!!!!!! Chyba tam w klubie ...opipieli.........najwyżej 20 zl. to jest max jak powinien kosztować bilet na to spotkanie !!!! Znowu nie myślą chytrusy w zarządzie !!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane