poniedziałek, 09 lipca 2018 12:21

Kolejne wzmocnienie w Mieszku

 
Kolejne wzmocnienie w Mieszku archiwum redakcji

Drugi letni transfer został sfinalizowany w klubie przy ul. Strumykowej. Tym razem jest to Mateusz Roszak, który w minionym sezonie reprezentował barwy Polonii Środa Wielkopolska.

30-letni zawodnik w zakończonym niedawno sezonie wystąpił w 29 meczach. Wcześniej był także graczem w Lechii Kostrzyn, w której zdobywał piłkarskie szlify, a także był w Lechu Poznań, Olimpii Elbląg, Tur Turek, Calisii Kalisz oraz Pelikana Niechanowo. W trakcie swojej obecności w II lidze nowy zawodnik Mieszka grał 75 spotkania, a w III lidze 132 mecze. Mateusz Roszak ostatni raz był w Gnieźnie w trakcie meczu Pucharu Polski, gdzie grał przeciwko biało-niebieskim - triumfatorem w tym przypadku byli goście. Z gnieźnieńskim klubem nowy zawodnik zawiązał się na rok.

Jednocześnie swoją umowę z MKS-em przedłużył Adam Konieczny - piętnasty zawodnik z dotychczasowej kadry, który zdecydował się pozostać w biało-niebieskich barwach.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Arrencjusz środa, 11 lipca 2018 09:46 napisane przez Arrencjusz

    No cóż nie jesteśmy Lechem , tak więc Jevtica czy Gytkjaera na razie u nas nie ma. Nikt rozsądny chyba nie liczy na awans do 2 ligi w tym roku

  • Link do komentarza HURA poniedziałek, 09 lipca 2018 12:58 napisane przez HURA

    Sami zawodowcy . No to już widzę drużynę Mieszka w rozgrywkach EXTRA LIGI

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane