wtorek, 15 maja 2018 13:43

Znamy gospodarzy spotkań barażowych

 
Znamy gospodarzy spotkań barażowych archiwum redakcji

W siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Poznaniu odbyło się losowanie gospodarzy spotkań barażowych, które czekają zawodników z Gniezna. 

We wtorek 15 maja w WZPN wylosowano iż gnieźnieńska drużyna, którą czeka starcie o awans do III ligi z Victorią Września, swoje pierwsze spotkanie rozegra za miedzą. Mecz w sąsiednim mieście odbędzie się 9 czerwca o godzinie 16:00 na wrzesińskim stadionie. To oznacza iż finałowy mecz, na którym na pewno nie zabraknie emocji, odbędzie się w Gnieźnie - rewanż zaplanowano na 16 lub 17 czerwca. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane